Email Signature Logo.png

PAZARLAMA DEPARTMANI ATAMA(İŞ) SÖZLEŞMESİ

 

İşbu sözleşme, www.myartproof.com ile Pazarlama Uzmanı (Pazarlama Uzmanına ait kişisel bilgiler ve e-imzası form aracılığıyla alınmaktadır.) arasında pazarlama departmanı atama maddelerini içermektedir. İşbu sözleşmeye konu olan tarafların faaliyet alanı değişmediği ve işbu sözleşme maddeleri ihlal edilmediği sürece geçerlidir.

 

Pazarlama Uzmanına www.myartproof.com tarafından verilen yetkiler, sınırlılıklar ve sorumluluklar aşağıdaki maddelerde belirtilmiştir.

 

1) Pazarlama Uzmanı, belirtilen iş kapsamında 'Freelancer' olarak çalışacaktır.

 

2) Pazarlama Uzmanı, www.myartproof.com ile ilgili My Art Proof'un onay verdiği alanlarda reklam ve pazarlama çalışması yapabilecektir. Reklam kampanyaları yayınlanmazdan veya uygulanmazdan önce My Art Proof'a sunulacaktır. Görsel, sözel, ulusal reklam çalışmalarında My Art Proof'un onayı olmaksızın herhangi bir çalışma yapılmayacaktır.

 

3) Pazarlama Uzmanının pazarlama kapsamında anlaştığı kurum veya kişiler My Art Proof'un reklam politikasına uygun olması durumunda My Art Proof tarafından onaylanacaktır.

 

4) Pazarlama Uzmanına bu pozisyonda yetki verilen bölgelerde yapılan ürün satışının, kullanıcının almış olduğu ürün fiyatı üzerinden %30 hak payı tanımlanmıştır. Pazarlama Uzmanı, anlaştığı kurum veya kişilere en fazla %40 indirim kuponu tanımlayabilecektir.

 

5) Pazarlama Uzmanı, şirket adına kurum veya kişilerle herhangi bir yasal sözleşme imzalayamaz, reklam, pazarlama ve gelir vaatleri veremez.

 

6) Pazarlama Uzmanına bölgede gerçekleştirdiği satışların raporları her ayın sonunda verilecektir. Bu raporlara istinaden pazarlama uzmanı, maaş ödeme talebinde bulunabilecektir. Maaş ödeme talebine takiben 15 iş günü içerisinde ödeme sağlanacaktır.

7) Maaş hesabınız 800₺ kotayı karşıladığında, ödeme talebinde bulunarak maaşınız hesabınıza aktarılacaktır.

(Maaş hesabınız ay içerisinde 800₺ kotayı karşılamaz ise bakiyeniz bir sonraki aya devredecektir.)

8) Kurum veya kişilere yapılan satışın, Pazarlama Uzmanı tarafından verilen kupon kodu ile yapılması gerekmektedir.

 

9) Pazarlama Uzmanı olarak atanan kişi atandığı bölgede yıllık en az 500 adet zaman damgası sertifikası satmakla yükümlüdür. Yıllık 500 adet sertifika sayısına ulaşılmadığında, pazarlama uzmanının maaş hesabı kota farketmeksizin ödenir ve işbu sözleşme iptal edilerek geçersiz kılınır.

 

10) İşbu sözleşme ile ilgili çıkacak ihtilaflarda Asliye Hukuk Mahkemeleri görevlidir.

 

11) Taraflar işbu sözleşmeyi imzalayarak maddeleri kabul etmiş sayılır.

 

Pazarlama Departmanı İş Sözleşmesi

Sözleşmeniz onaylanmıştır.